Pełna identyfikacja wizualna dla firm Warszawa - Oferta nr 84015 - Oferteo.pl

Pełna identyfikacja wizualna dla firmCena do uzgodnienia

Duża część powstających małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce przywiązuje znikomą, bądź żadną wagę do identyfikacji wizualnej firmy. Wiele razy zdołałem usłyszeć „Syn tam machnął coś na komputerze, byleby było”, lub „No jakieś tam logo mam, nie myślałam o tym przy zakładaniu firmy, zresztą tyle pieniędzy za jakiś rysunek?!”, „Mam małą firmę, po co mi logo?!” czy „Takie narysowałem tymczasowe, później się zmieni”.

Drogi Przedsiębiorco, identyfikacja wizualna jest niezbędna każdej firmie , dobrze zaprojektowana i przemyślana pomaga w rozwoju działalności, pozyskiwaniu klientów, wyróżnia ją z tłumu i obrazuje profesjonalność firmy, budząc przy tym zaufanie wśród klientów. Rezygnując z profesjonalnej i spójnej identyfikacji wizualnej, bądź posługując się czymś „byleby coś było”, odejmujesz sobie punkty na starcie i możliwe, że grzebiesz sukces swojej firmy w tym właśnie momencie.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie oraz poświęcamy odpowiednią ilość czasu i uwagi w zależności od potrzeb klienta.
Zanim przejdziemy do "roboty właściwej", przekazujemy klientowi wiedzę oraz dbamy o wymianę spostrzeżeń na temat tego jak identyfikacja wizualna firmy powinna wyglądać i czego należy przestrzegać, aby działała ona na korzyść firmy, przyciągała klientów i efektywnie prezentowała się w każdej sytuacji.
Osoba zamawiająca jest na bieżąco informowana o postępujących pracach i w dowolnym czasie ma wpływ na kształt projektu.

W skład oferowanej identyfikacji wizualnej firmy wchodzi:

- projekt logo
- projekt wizytówki
- projekt ulotki
- projekt plakatu
- projekt teczki firmowej
- projekt papieru firmowego

Polska
Agencja Reklamowa Greentiger
przelew
tak ;)
Agencja Reklamowa Greentiger
Agencja Reklamowa Greentiger
 
 


Liczba wyświetleń strony: 138